Pióra

Pióra i piórka - informacje ogólne

Pełna oferta piór znajduje się w kategorii PIÓRA (kliknij TU), która jest podzielona na wygodne podkategorie tematyczne, klasyfikujące pióra wg. gatunków ptaków.

 

Sprzedażą piór zajmujemy się od 2009r.

Oferowane przez nas pióra pochodzą wyłącznie od ptaków hodowlanych. Są prane, odkażane, dezynfekowane, dopuszczone do obrotu. Pochodzą z legalnego źródła.

Pióro to twór naturalny, nie każde jest idealne.

Każde pióro jest inne. Może różnić się pokrojem, kształtem, wzorem, wielkością.

Nie mamy wpływu na zawartość opakowania.

 

Aby sprawdzić szczegółowy opis piór należy kliknąć na zdjęcie lub nazwę produktu.

 

WYMIAR - podany w opisie przedmiotu rozmiar jest uśredniony, zgodny ze specyfikacją towarową. Podana długość dotyczy całego pióra, szerokość - w najszerszym miejscu. Tolerancja +/- 1cm

 

KOLOR - kolory piór są określone wg. naszej palety kolorów.

Rzeczywisty kolor może się różnić od tego na zdjęciu ze względu na:

- różnice w ustawieniach monitora i karty graficznej komputera Klienta

- niektóre pióra (głównie polskie np. pióra gęsie lotki, pióra gęsie selekcjonowane itp.) mogą mieć inny odcień w zależności od dostawy

Niektóre pióra barwione mogą farbować przy kontakcie z wodą, perfumami, kremami itp - nie jest to podstawą do reklamacji.

 

ZDJĘCIA - fotografia przedstawia losowo wybrane pióro/pióra, które najlepiej charakteryzują specyfikę danego rodzaju (real foto).

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA 

  • jeśli kupujemy pióra pakowane na wagę - jest to miks piór, pobranych z różnych części ptaka; pióra takie, ze względu na jakość znajdują zastosowanie najczęściej jako różnego rodzaju wypełniacze; 
  • jeśli kupujemy opakowania, w których podana jest ilość piór - w opisie podany jest uśredniony rozmiar piór wg specyfikacji; oznacza to, że w opakowaniu takim mogą znajdować się wszystkie pióra o najmniejszej podanej długości (+/- 1cm) lub wszystkie pióra o największej podanej długości (+/- 1 cm) albo w proporcjach mieszanych, gdzie poszczególne pióra powinny być długości z podanego zakresu.

 

NIE SKUPUJEMY piór od osób prywatnych.

 


 

Dowiedz się więcej

Poniżej przygotowaliśmy aktywne linki do krótkich artykułów o piórach, jakie przygotowaliśmy dla Państwa na naszym blogu.

 

>>> Budowa i rodzaje piór <<<

>>> Jak wyszukiwać pióra w sklepie <<<

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl